Plusscouts (vanaf 18 jr)

Plusscouts binnen onze Scoutinggroep zijn leden die het na hun achttiende nog leuk vinden om bij Scouting te blijven en zich af en toe inzetten voor hun groep. Vaak draait het bij de plusscouts om een bepaalde interesse waar de groep zich op richt of blijven ze lid uit betrokkenheid bij de Scoutinggroep. Vind je het leuk om plusscout te worden? Dan kun bij Han Jordaan terecht. Je hebt dan 1 opkomst per jaar en hebt alle voordelen van je scouting Nederland lidmaatschap zoals onder andere:

  • Mogelijkheid tot deelname aan nationale en internationale Scoutingevenementen;
  • Trainingen en cursussen via Scouting Academy;
  • De informatie uit de tweewekelijkse @-scout;
  • De Scouting-ledenprijs op de Scoutinglabelterreinen of Scoutingterreinen in het buitenland;
  • Verzekeringen voor aansprakelijkheid en ongevallen bij scouting activiteiten;
  • Het lidmaatschap van beide wereldorganisaties WOSM en WAGGGS;
  • Speciale aanbiedingen bij de ScoutShops met je Scoutcard.(1)

(1) Om je Scoutcard te downloaden, ga je naar Scouts Online en log je in. Vervolgens klik je links bovenin op ‘Mijn Scouting’ en vervolgens op ‘Mijn basisgegevens’. Klik rechts onderin op ‘Download Scoutcard’ en dan opent zich een PDF met jouw Scoutcard. Ten slotte kun je jouw Scoutcard printen;

Lijkt het je leuk om weer lid te worden van Scouting en daar andere scouts te ontmoeten laat het ons dan weten op: plusscouts@scoutinghanjordaan.nl